DEN IZS JIZERSKÉ HORY 2014

Publikováno 12.8.2014 |

Hasiči, armáda, policie s psovody, záchranná služba i s vrtulníkem. To jsou všechny složky Integrovaného záchranného systému našeho kraje a všechny pohromadě je můžete vidět v sobotu 23. srpna 2014 od 14 hodin pod Tanvaldským Špičákem.

Akce se koná pod mojí společnou záštitou se senátorem Jaroslavem Zemanem na parkovišti „pod Špičákem“ v Albrechticích v Jizerských horách. Tentokrát nechám kostým do Poslanecké sněmovny doma, navléknu červenou uniformu a přiložím ruku k dílu. Považuji za důležité, aby lidé na vlastní oči viděli, jak moc náročná je práce celého Integrovaného záchranného systému a že financování z veřejných zdrojů má smysl.

Na programu budou ukázky zásahu policejních psovodů, součinnosti práce hasičů a záchranné služby, ukázka práce příslušníků armády 31. pluku radiační, chemické a biologické ochrany z Liberce, akce Letecké záchranné služby ZZS Libereckého kraje a mnoho dalších ukázek. Ráda bych vás tímto všechny na Den IZS do Albrechtic pozvala. Na své si přijdou určitě dospělí i děti, vstup je zdarma a máme připravený pěkný program.

Těším se na sobotu už několik týdnů, bude to fajn.

534588

 

program

 

 

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..