Slavnostní otevření regionální poslanecké kanceláře v Jablonci n/N

publikováno 19.2.2014 |

V pondělí 17. 2. 2014 proběhlo oficiální otevření mé regionální poslanecké kanceláře na Mírovém náměstí v Jablonci nad Nisou.

Při té příležitosti k nám dorazila spousta milých hostů a jsem moc ráda, že jsem měla možnost s nimi mluvit o tom, co je v našem kraji nového a co by se dalo pro Liberecký kraj udělat. Měla jsme trochu obavy, jak bude všechno probíhat, ale dopadlo to skvěle a strávili jsme příjemné odpoledne v příjemné společnosti. Padlo opravdu hodně témat, s mnohými, kdo dorazili, jsme se museli domluvit na další schůzce. Jsem opravdu ráda, že pondělní setkání vzbudilo takovou pozornost a těším se na další podobné příležitosti, které jistě budou.

Regionální poslanecká kancelář je pro občany Libereckého kraje k dispozici každé pondělí mezi 10:00 – 12:00 a 13:00 – 17:00, vždy je ale dobré se předem domluvit na +420 608 606 569.

Foto:

| Fotogalerie: Slavnostní otevírání regionální kanceláře v Jablonci n/N

 

4 Thoughts to “Slavnostní otevření regionální poslanecké kanceláře v Jablonci n/N”

 1. MUDr.MIloš Rejmont

  Dobrý večer,nepřekrucujte dějiny,z hnutí ANO jsem nevystoupil po „neúspěchu ve volbách“,ale vystoupil jsem z ANO 25.října 2013 ve 12.30 hodin,tzn.90 minut před otevřením volebních místností,stovky známých jsem o tom včas před volbami informoval,aby mě nevolili.A výsledek?Preferenční hlasy:Jana Pastuchová 2488,Miloš Rejmont 2244.V Jablonci 1.Pastuchová,v Turnově 1.Rejmont,daleko za námi v těchto dvou městech exkomunista Komárek.

 2. J. Pastuchová

  Dobrý den pane doktore. Děkuji za Vaši návštěvu mých webových stránek.
  Na kandidátce Libereckého kraje za Hnutí ANO jste byl tak jako já. Byl jste na 4. místě kandidátky.
  Na Váš dotaz by Vám asi nejlépe odpověděl sám pan Ing. Indráček nebo ten, kdo kandidátku sestavoval. Navíc jste měl po celou dobu našich předvolebních akcí možnost se osobně pana Ivana Indráčka zeptat. Například při setkání s občany v Desné, kde jste byl osobně také. Ohledně Vaší připomínky o „poražení“ nevím, co bych Vám odpověděla. Je to Váš názor a určitě na něj máte právo. Od výsledků voleb jsem Vás v Hnutí ANO na žádné schůzce neviděla. Slyšela jsem, že jste po neúspěchu ve volbách z Hnutí ANO odešel. Přeji Vám mnoho pracovních úspěchů a třeba i politických.

 3. MUDr.Miloš Rejmont

  Dobrý den,dosud nikdo veřejnosti nevysvětlil, proč před volbami do PS byl z kandidátky ANO v Libereckém kraji vyškrtnut pan podnikatel ing.Ivan Indráček, který měl být na kandidátce před Vámi a zřejmě by Vás porazil.Můžete to zveřejnit?

 4. Socha Petr

  Dobrý den, opět jsem si pročetl články a prohlédl fotografie. Jen tak dál, lidé potřebují informace hlavně ze svého okolí. Vědění je cestou k civilizaci, cestou z marastu posledních let.Děkuji a přeji hodně úspěchů.
  P.S.: více fotografií z otevření kanceláře lze někde najít ?
  Socha Petr

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..