Andrej Babiš podpořil kandidáty ANO v Jablonci nad Nisou

publikováno 25.9.2014 |

Ve středu 24. září se krátce po poledni zaplnilo Mírové náměstí v Jablonci nad Nisou. Důvodem bylo představení programu a kandidátů do komunálních voleb z ANO Jablonec nad Nisou a příjezd předsedy hnutí ANO a ministra financí v jedné osobě Andreje Babiše.

„Tyto akce neděláme proto, abychom si kupovali hlasy voličů za koblihu. Musíme být mezi nimi a musíme se jich ptát a diskutovat s nimi o problémech, které je pálí. Stejně to chápe i pan Babiš, a proto jsme moc rádi, že nás přijel do Jablonce podpořit,“ říká poslankyně Jana Pastuchová, která je trojkou na kandidátce ANO v Jablonci nad Nisou.

Andrej Babiš promluvil k více než stovce přihlížejících. Následná diskuze byla především o sociální politice státu a podnikatelském prostředí. „Je vidět, že občané Jablonce nad Nisou vnímají sociální problémy ve městě velice intenzivně. Vadí jim, jak se na radnici mrhá penězi ve prospěch individuálních zájmů a běžný život občanů se neřeší,“ doplňuje Jana Pastuchová s tím, že ANO v Jablonci nad Nisou plánuje veliké změny, pokud dostane důvěru od voličů.

Andrej Babiš kromě Jablonce nad Nisou ve středu navštívil také Turnov, Liberec a Frýdlant a Chrastavu.

 

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..