Kandidáti z ANO Jablonec nad Nisou si běželi pro štěně

publikováno 27.9.2014 |

Závod v tzv. dogtrekkingu přilákal do jabloneckého Lukášova v sobotu 27. září třináct týmů, které se úderem půl desáté vydaly na čtyř nebo osmikilometrovou trať. Mezi závodníky se objevili i kandidáti ANO do jabloneckého zastupitelstva se svými čtyřnohými kamarády. Jejich umístění na hlavní výhru, štěně piva, sice nestačilo, bylo však vidět, že mají sportovního ducha, jsou odvážní a nevykolejí je ani nepříznivé počasí.

Na akci nechyběla poslankyně Jana Pastuchová, která byla v týmu čtyřletého berňáka Addieho. „I přes náročný terén a déšť jsme bez větších obtíží dorazili do cíle. Pro mě i pro mé kolegy z ANO to byl výborný relax, který nás všechny doufejme nabije a posílí v jiném běhu zvaném komunální volby. Dobrý volební výsledek je ale pouze dílčím cílem, tím hlavním je prosadit náš program a zlepšit fungování našeho města,“ vysvětluje Jana Pastuchová.

Kandidátům ANO Jablonec nad Nisou je blízký nejen sport, ale také dobré jídlo. Kromě už pověstných koblih si pro své příznivce připravili speciální soutěž o nejlepší jablonecký štrúdl. Ochutnávka, hodnocení a slavnostní vyhlášení vítězů se uskuteční ve středu 1. října na Mírovém náměstí v Jablonci nad Nisou. Další informace najdete na webu ANO Jablonec nad Nisou.

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..