Jablonecké ANO představilo svoje kandidáty do komunálních voleb

publikováno 6.9.2014 |

Více než tři stovky lidí zamířily v sobotu 6. září na Sluneční louku u jabloneckého bazénu s jasným cílem.

Ti menší skákali v pytli, navlékali korálky, kreslily obrázky, lovili rybky a podobně. Pro rodiče, prarodiče a další návštěvníky byli připraveni kandidáti ANO do komunálních voleb v čele s Milanem Kouřilem, aby je seznámili s programem a probrali s nimi záležitosti týkající se města a jeho budoucího fungování.

Děti získávaly razítka do soutěžní kartičky také od poslankyně Jany Pastuchové, trojky na kandidátce ANO v Jablonci nad Nisou. Na jejím stanovišti si mohly vyzkoušet poskytnutí první pomoci. „Jsem ráda, že nám počasí přálo a sešlo se tolik našich příznivců. Ve volbách do poslanecké sněmovny ANO v Jablonci jednoznačně vyhrálo. Doufám, že dostaneme důvěru i v komunálních volbách a budeme mít příležitost z Jablonce udělat bezpečné a hospodárné město,“ říká Jana Pastuchová.

ANO Jablonec nad Nisou pro své příznivce připravilo kromě dětského dne i další akce. V sobotu 27. září se uskuteční závod v dogtrekkingu a 1. října soutěž o nejlepší štrúdl, který možná přijede ochutnat i předseda hnutí ANO Andrej Babiš. Maminky s kočárky se mohou těšit na 4. října, na kdy pro ně jablonečtí kandidáti přichystali speciální akci u přehrady. Více na stránkách ANO Jablonec nad Nisou.

Přejít do galerie >>

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..