MINISTRYNĚ PRÁCE A SOCIÁLNÍCH VĚCÍ MICHAELA MARKSOVÁ TOMINOVÁ NAVŠTÍVÍ LIBERECKÝ KRAJ

publikováno 18.8.2015 |

Jablonec nad Nisou, 17. srpna 2015: Veřejná služba, sociální bydlení, sociální vyloučení nebo sociální služby. To jsou příklady témat, kvůli kterým přijede ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová Tominová v pondělí 24. srpna do Libereckého kraje. Návštěva se uskuteční na základě pozvání poslankyně Jany Pastuchové, která na organizaci výjezdu spolupracuje se senátorem Jaroslavem Zemanem. V rámci výjezdu ministryně navštíví Turnov, Tanvald a Jablonec nad Nisou.

 „Hovořila jsem s mnoha starosty z našeho regionu, jejichž města a obce trápí různé sociální problémy. Jako poslankyně za Liberecký kraj jsem jim chtěla pomoci, a proto jsem oslovila osobu nejpovolanější. Jsem moc ráda, že si paní ministryně našla ve svém nabitém programu čas. Věřím, že její návštěva bude velikým přínosem a přispěje k řešení sociálních otázek, se kterými se v kraji potýkáme,“ říká poslankyně Jana Pastuchová.

První zastávkou ministryně práce a sociálních věcí bude Turnov, kde se setká s představiteli města a navštíví Domov důchodců Pohoda. V Tanvaldě se setká se vybranými starosty měst a obcí z mikroregionu Tanvaldsko a z Jablonecka. V Jablonci nad Nisou ji čeká debata se zástupci neziskových organizací a zastupiteli města. „Den má bohužel pouze 24 hodin, a proto se další města a obce nedostalo, paní ministryně v Libereckém kraji ale určitě nebude naposledy,“ doplňuje Jana Pastuchová.

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..